Galliera Street

Apartmán

Boloňa, Itálie55 Via Galliera, 40121

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 738 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 75 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 738 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Galliera Street nabízí ubytování v lokalitě Boloňa. Hostům jsou k dispozici sdílené koupelny. Jídlo si lze připravit ve sdílené kuchyni.

„Apartmán“ má 75 m² a pojme až 4 osoby. Má (2) ložnice. Fén je v tomto apartmánu. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, varnou desku a mikrovlnnou troubu. Najdete tu také klimatizaci, televizi a pračku.

Hosté mohou využívat restauraci. V budově je výtah. „Porta Lame“ leží 810 m od ubytování. Ubytování a místo „Porta San Donato“ dělí 1,1 km.

Během pobytu se můžete zdarma připojit k Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

MAMbo600 m
Palazzo Pallavicini820 m vzdušnou čarou
Pinacoteca nazionale di Bologna850 m vzdušnou čarou
IT4050018 - SIC - ZPS - Golena San Vitale e Golena del Lippo5,3 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán

▾

Galliera Street - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Služba praní
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

A surcharge of 20 euros applies for arrivals after 10pm.

A surcharge of 40 euros applies for arrivals after midnight.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

City taxes may vary according to the reservation priceNejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • anglicky
  • italsky
  • polsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 037006-CV-00914

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Bologna Centrale“ od ubytování „Galliera Street“?

Železniční stanice „Bologna Centrale“ se nachází 600 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bologna Guglielmo Marconi Airport“ od ubytování „Galliera Street“?

Bologna Guglielmo Marconi Airport se nachází 5,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 80 recenzí hostů je 9,2/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Galliera Street nebo přidejte vlastní.

Ozge06 - 2025
10/10
★★★★★

Byt byl skvělým výchozím místem pro poznávání Bologni a okolí! Je blízko vlakového nádraží i místních atrakcí. Naproti byla fantastická pekárna a poblíž spousta supermarketů. Potěšila nás kuchyň s lednicí plné velikosti.

ℹ) Recenze Galliera Street nevyjadřují stanovisko stay-bologna-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Galliera Street - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 738 Kč
Typická cena
~3 508 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 336

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 738 Kč
Typická cena
~2 600 Kč

Toto ubytování je o 121 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s restaurací a s rodinnými pokoji: 23

Za podobnou cenu

~4 877 Kč – ~6 599 Kč

  • Porovnaná ubytování 36
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 10
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 8

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Sant'Orsola Lodge Bologna

9,9/10 ~5 200 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.