Savhotel Aemilia Bologna

Via Giovanna Zaccherini Alvisi 16, 40138 Bolonia, Włochy

  • Do 2 osób
  • Do 36 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Goście obiektu Savhotel Aemilia Bologna w miejscowości Bolonia mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, centrum fitness oraz restaurację. W jednej opcji zakwaterowania mieści się do dwóch osób. Dostępne opcje mają do 36 m² powierzchni.

Odległość do miejsca „Porta San Donato” wynosi 490 m.

Wszystkie opcje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na miejscu można korzystać z parkingu i tarasu. Recepcja działa przez całą dobę.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Pinacoteca nazionale di Bologna630 m
Gessi Bolognesi, Calanchi dell'Abbadessa5,4 km
Museo internazionale e biblioteca della musica810 m
IT4050018 - SIC - ZPS - Golena San Vitale e Golena del Lippo6,5 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~454 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Savhotel Aemilia Bologna?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament typu Executive Junior Suite

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ekspres do kawy

2 osoby36 m²prywatna łazienka

Savhotel Aemilia Bologna - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • pokoje dla niepalących
  • restauracja
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–1 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

>Przy rezerwacji powyżej 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady i dodatkowe opłaty.

>The credit card holder must be present upon arrival with the credit card used for the booking.

>If a credit card of a third party is used, a signed authorization form of the credit card owner is mandatory.

>Air conditioning available only in the spring and summer months.

>Heating available only in the autumn and winter months.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Języki
  • angielski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 037006-AL-00110

Savhotel Aemilia Bologna na mapie: Bolonia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Savhotel Aemilia Bologna”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Savhotel Aemilia Bologna oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Savhotel Aemilia Bologna” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Savhotel Aemilia Bologna”?

Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania: 2.

Czy Savhotel Aemilia Bologna ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Savhotel Aemilia Bologna ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Savhotel Aemilia Bologna” znajduje się Bologna Centrale?

Bologna Centrale znajduje się 1,8 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Savhotel Aemilia Bologna” znajduje się lotnisko „Bologna Guglielmo Marconi Airport”?

Bologna Guglielmo Marconi Airport znajduje się 7,2 km od obiektu.

Opinie o Savhotel Aemilia Bologna

Średnia ocena z 2 800 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Zgoła 02 - 2026
10/10

Zatrzymaliśmy się w najlepszym hotelu od dawna, z czystym i dużym pokojem. Śniadanie jedliśmy w hotelowej restauracji, było smaczne i do wyboru było naprawdę sporo. Cena była rozsądna w stosunku do oferowanych usług.

ℹ) Opinie gości Savhotel Aemilia Bologna nie stanowią oceny serwisu stay-bologna-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10